Yaşam Alanı Daralıyor

ssYaşam Alanı Daralıyor

Havaların ısınmasını ve buzların erimesi, insan faaliyeti ve sera gazlarının etkisi gezegenin başka yerlerine oranla kutup ayısını yaşam alanı olan bu bölgede cıva miktarını iki kat hızlı arttırmıştır. Ve binlerce yıl boyunca donmuş buzlar, kendisini yaşatacak şeyin ağır ağır erimesine tanıklık etmektedir.

Kutup ayısı için bu durum bir felakettir. Nispeten daha sıcak kışlar, erken ilkbaharlar durumu kötüleştirirken, buzullar, yani av sabahları da yavaş yavaş küçülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acıbadem evden eve nakliyatGebze evden eve nakliyat Avrupa yakası evden eve nakliyatHalkalı evden eve nakliyat Anadolu yakası evden eve nakliyatÜsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyatBeylikdüzü evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyatBahçelievler evden eve nakliyat Bağcılar evden eve nakliyatAvcılar evden eve nakliyat Ataşehir evden eve nakliyatArnavutköy evden eve nakliyat Tuzla evden eve nakliyatŞişli evden eve nakliyat Sultanbeyli evden eve nakliyatSancaktepe evden eve nakliyat Pendik evden eve nakliyatKartal evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyatGaziosmanpaşa evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyatBeykoz Evden Eve Nakliyat Beşiktaş evden eve nakliyatBayrampaşa evden eve nakliyat

indirim